Kontakt

Provozovna Investtel

INVEST TEL, s.r.o.
Průmyslová 824
339 01 Klatovy III

tel.: +420 376 358 111
fax.: +420 376 358 190
e-mail: info@investtel.cz

IČ: 49193503
bankovní spojení: ČSOB, a.s.: 109416042/0300

Poslat zprávu

Vaše jméno:
E-mail:
Telefon:
Zpráva:
Kontrola
  
 

Divize společnosti

Vedení společnosti

Jednatel společnosti

Petr Nejdl / 376 358 121 / pnejdl@investtel.cz

Ředitel společnosti

Miroslav Hanzlík / 376 358 122 / hanzlik@investtel.cz

Ředitel technické divize

Ing. Jaroslav Skala / 376 358 123 / skala@investtel.cz

Sekretariát, obchodní oddělení

Věra Benedová / 376 358 111 / benedova@investtel.cz


Divize internet a pobočkové ústředny

Kontaktní místo
Investtel provozovna

INVEST TEL, s.r.o.
Průmyslová 824 (Za teplárnou)
339 01 Klatovy
GPS: 49°24’41.137"N, 13°16’53.500"E

 
Zákaznické centrum internet

Kontaktní místo ČEZ
Dobrovského 154
339 01 Klatovy
GPS: 49°24’2.890"N, 13°17’2.061"E

Úřední dny: pondělí a středa 14-17 hod.

 
Hlášení poruch

376 358 112, 602 24 26 26

Společný e-mail

internet@investtel.cz



Vedoucí

Pavel Tůma / 376 358 109 / tuma@investtel.cz

Technik internet a pobočkové ústředny

Michal Pospíšil / 376 358 108 / pospisil@investtel.cz

Technik internet

Pavel Benda / 376 358 156 / benda@investtel.cz

Správce sítě

Ing. Miloš Klášterka / 376 358 112 / klasterka@investtel.cz

Fakturace

376 358 125

Inkaso, doplatky

376 358 125, 376 358 124

Objednávky, změny smlouvy

376 358 109, 376 358 111


Divize telekomunikace

Vedoucí

Patrik Kobrna / 376 358 106 / kobrna@investtel.cz


Divize inženýrské sítě

Stavbyvedoucí

Jan Tauber / 376 358 154 / tauber@investtel.cz

Stavbyvedoucí

Radek Plechinger / 376 358 157 / plechinger@investtel.cz


Účtárna, personální

Ing. Martina Krausová / 376 358 125 / krausova@investtel.cz


Sklad

Václav Haas / 376 358 150 / haas@investtel.cz

Dana Koryčanová / 376 358 124 / korycanova@investtel.cz

Mapa

© INVEST TEL, s.r.o. Klatovy 2020 - Všechna práva vyhrazena.
realizace Jaroslav Stýblo

Ikony EU